E-Kitap

Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları Kitabı PDF indir

Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları PDF indirme linki ile Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları Kitap Özeti

Güneşli bir “nöbet günü”nde bir daha okudum Büyük Sorgu’yu, soluk soluğa. ‘Aşil noktasına dokunmalı sürekli olarak’ diyor ve ‘Haşmeti Tevazuda O Yeşil Yüce Mevlana’yı,‘Büyük Efendi’yi uzaktan fark ettiği an önünü ilikliyor. “Dikkat bitti mi her şey gitti” diyen yazarın beni cezbeden rikkati. Her kitabında kentleri, en başta da Kudüsü somutlaştıran, tarihe giden değil, tarihi kalbiyle-aklıyla-sözcükleriyle-hassaslığıyla Müslümana getiren büyük emekçi.

Onun Edebiyat Dergisi Yayınlarına giren, yaşamı yaşanılası kılacak yiğitliklere şahit olacaktır. İnsanın her gün, her an yeni bir muamma olduğunu diri bir bilinçle farkedecektir. Kimliğinin her noktasında nöbet tutmaya azimli, geceleri Türkiye için uykusu kaçanlara bir ‘dipses’le, ‘vicdan’la hatırlatıp duruyor: Cesaret ve azimle ilk basılacak yer bamteli! 

– Mustafa Nezihi

Otel Gören Defterler serisini oluşturan 6 kitap:
1- Çarpışan Sesler
2- Yazının Epik Resmi Çekildiği Sırada
3- Büyük Sorgu
4- Simsiyah
5- Ateş Hattında Harf Müfrezeleri
6- Yazmak Bir Mûcize

Otel Gören Defterler 3: Büyük Sorgu Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu