Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Kitabı PDF indir

Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları Kitap Özeti

Arşla arz buluştu.
Tüm esma yansıdı.

Varlık titredi. Hira titredi.

Resûl evine koştu.

Arş kalpli kadın kapıdaydı. Şefkat dolu kalbe seslendi:

“Örtün beni!

Örtün beni!”

Vahyin ağırlığını örtü teskin ederdi. Bildi mübarek annemiz, örtünün muhkem gücünü. O bilinçle örttü kendisini ve eşini.

Örtülere bürünmüş Resûl ve örtülere sarınmış annemiz anladı: Arş’ın dili olan vahyin ağırlığını fakat örtü taşıyabilirdi. Sır, örtü ile açıldı; örtü açılınca sır kapandı. Kalp ağacının Arş’ta dal budak vermesi için beden çekirdeğini örtü toprağında sarıp sarmalamak gerekirdi.

Vahyin ilk yansıması örtüye bürünmek oldu. Resûl’ün ilk hitabı da kadına: “Örtün!”

Örtüde70 Esma, sizi Asr-ı Saadet’e götürecek, annelerimizin örtüsüyle tanıştıracak, örtüdeki derin manaları ve İlahi sırları keşif yolculuğuna çıkaracak.

Örtüde 70 Esma Nuriye Çeleğen Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın