E-Kitap

One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı PDF indir

One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık PDF indirme linki ile One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitap Özeti

Japonya’nın en fazla okunan kitabı türkiye’de!

24 aralık 1997 senesinde ilk cildi japonya’da yayına giren “one piece” japonya tarihinin gelmiş geçmiş en fazla satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayına giren serinin japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak japonya’nın en fazla satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve harry potter zümrüdüanka yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en fazla okunan manga’lardan birisi olan “one piece” temel olarak monkey d. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde türk televizyonlarında da yayına giren animesi de türk seyircisi aracılığıyla da bilinmektedir.

Robın’in ayrılmasını engellemek için, luffy Ve tayfası Cp9 ile çarpışır lakin…. Antik silah Plüton’un gemi taslağını ele geçirmek isteyen Cp9, Franky’nin bulunduğu yere doğru ilerler! Tam bu noktada gün yüzüne çıkan gerçek nedir Acaba? Tek parçalık gizli hazine one pıece Hakkında bir okyanus macerası.

 

One Piece 37. Cilt Eiiçiro Oda Gerekli Şeyler Yayıncılık KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu