Ölüm Serisi – Nora Roberts Kitabı PDF indir

Ölüm Serisi – Nora Roberts Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Ölüm Serisi Hakkında
Nora Roberts aracılığıyla yazılan olağanüstü içerikte bir seri. Bu serinin orijinali 45 üzeri kitaptan buluşmaktedir fakat ülkemizde yalnızca 17+1 kitap bulunur. Serisinin baş kahraman Eve Dallas tüm kitaplarda bizi karşılasa da esasında seri bir birine çok ilişkili değildir.

New York’un seksi teğmeni olan Eve Dallas’ın polisiye maceralarını romantizm ve dramla birleştirerek keyifli bir okuma bilgi birikimi yaşıyoruz. Bu tarzlarda herhangi birini sevenler için gerçekten doyurucu tatta bir çalışma. Yazar başta bu seriyi takma adı olan J.D Robb şekilinde çıkarmış fakat bir hayli fazla sevildiğini görünce kendi adını kullanmaya karar vermiştir.

Eve arada bir milyarder bir suçlunun sırlarını görülmektedirmak için onun koynuna girerken, arada bir görevi sırasında bedenini teslim etmemesi gerekli olan suçlulara tutkuyla bağlanarak kendisini bir anda yatakta bulabilmektedir. Ama onun vazgeçilmez aşkı olan Roarke ile ne kadar küsüp kavga etseler de soluğu birbirlerinin yanında alıyorlar. Bunun yanı sıra konun geçtiği zaman 2050 civarlarıdır.

Ölüm Serisi – Nora Roberts [PDF İNDİR]
Ölüm Serisi – Nora Roberts [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Ölüm Serisi – Nora Roberts KİTABI PDF İNDİR


Yorum yapın