Ders Kitapları

OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ PDF İNDİR

OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ PDF İNDİR, Sınava hazırlananlar için OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ PDF İNDİR başlığı altında PDF dosyasını paylaşıyoruz. OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ PDF İNDİRme linkinden kitabı indirebilirsiniz..

OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ PDF İNDİR

 

ekran2bal25c425b1nt25c425b1s25c425b1 1 8

Okyanus Yayınlarının sunmuş olduğu ”TYT 40 Seans Biyoloji” biyoloji dersinde zorlanan öğrencilere önerebileceğimiz nadide kitaplardan biridir. Bu kitap, MEB’in yeni öğretim programını esas alarak ve TYT’nin ayrıntı kısmını göz önünde bulundurarak kaleme alınmıştır. Bu kitabın amacı TYT’deki soruların % 70’ini oluşturan kolay bir şekilde, kolay ve normal soruları çözdürmektir. Her seansta, çözümlü örnekler yorumlanarak açıklanmıştır.


Soru değeri yönünden kolay bir şekilde – kolay – orta derece sorular içeren bu kitap, anlatım yönünden özgün ve yeni nesil sorular içinde yer alıyor.

 

Her YKS öğrencisinin buluştuğu kitabipdfindir.com da sizde aramıza katılabilir “Ücretsiz Kitap PDF” ve “PDF Soru Bankası TYT”  indirerek herkesten bir tık bi hayli hızlı varabilirsiniz 
HEMEN OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ  PDF İNDİRMEK İÇİN Tıklayın

OKYANUS – TYT 40 SEANS BİYOLOJİ PDF İNDİR İNDİRME LİNKİ

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu