OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİR

OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİR, Sınava hazırlananlar için OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİR başlığı altında PDF dosyasını paylaşıyoruz. OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİRme linkinden kitabı indirebilirsiniz..

OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİR

ekran2bal25c425b1nt25c425b1s25c425b1 1 7

Okyanus Yayınlarının sunmuş olduğu ”AYT 40 Seans Kimya” kimya dersinde zorlanan öğrencilere ilaç gibi gelecektir. Bu kitap, MEB’in yeni öğretim programını esas alarak ve AYT’nin ayrıntı kısmını göz önünde bulundurarak kaleme alınmıştır. Bu kitabın amacı AYT’deki soruların % 70’ini oluşturan kolay bir şekilde, kolay ve normal soruları çözdürmektir. Her seansta, çözümlü örnekler yorumlanarak açıklanmıştır.


Soru değeri yönünden kolay bir şekilde – kolay – orta derece sorular içeren bu kitap, anlatım yönünden özgün ve yeni nesil sorular içinde yer alıyor.

 

Her YKS öğrencisinin buluştuğu kitabipdfindir.com da sizde aramıza katılabilir “Ücretsiz Kitap PDF” ve “PDF Soru Bankası AYT”  indirerek herkesten bir tık bi hayli hızlı varabilirsiniz 
HEMEN OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİRMEK İÇİN Tıklayın. “Fikirlerinizi ve önerilerinizi belirtmek için yorum atabilirsiniz.

OKYANUS – AYT 40 SEANS KİMYA PDF İNDİR İNDİRME LİNKİ

pdf indirme butonu

Yorum yapın