Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitabı PDF indir

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş PDF indirme linki ile Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş Kitap Özeti

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş

Kitapların büyülü dünyasında eğlence dolu bir aile macerası…

Daha ufakken bir kitabevinde terk edilen ve kayıp eşya dolabında bulunan Propertynin olağanüstü bir özelliği var: O, bir kitabevinde yaşıyor. Kitaplarla dolu bu yer ve kitabevinin sevgi dolu sahipleri artık onun evi ve ailesi.

Lakin herkesten sakladığı bir sırrı var, okumayı bilmiyor!

Bir gün ailesi sürpriz bir çekilişte dünya çapındaki en büyük kitabevini kazandığında Property’in yaşamı altüst olur. Sahip oldukları yeni kitabevi başlarına hiç beklemedikleri bir dert açar. Kitabevinin sırrıni çözmeye çalışan Property, kendi sırrını koruyabilecek mi?

Bu kitap, çocuğunuzun ömür boyu kitap sevgisi kazanması için altın bilet olabilir. -MinervaReads

Bu hikâye, kitapseverler, kitabevi aşıkları ve tabii ki her yerdeki kedi severler için birebir. –

Sue&Pakkas

Okuma Bilmeyen Kitapçı Sylvia Bishop Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın