Aşk Kitapları

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 PDF indir

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 Kitabı PDF

Kitap ismi Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 kitabını PDF indirmeden önce sizlere Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 Özet

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 kitabının yazarları Jenny Han olan ve 352 sayfalık kitap 2017 senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 PDF indir

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 kitabını yazımızın alt bölümünden Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 kitabını indirebilirsiniz.

İlişki oyunları bir gün gerçek olunca işler zorlaşmaya başlar, internette yayılan ve bütün okulun izlediği öpüşme videolarıyla da iyice karmaşık bir hal alır. Üstüne üstlük Peter eski sevgilisiyle daha çok vakit geçirmeye başlar. Yoksa onu hâlâ unutamamış mıdır? Bu arada, geçmişinde mühim bir yere sahip olan John yeniden ortaya çıkınca Lara Jean ondan hâlâ çok hoşlandığını fark eder. Peki aynı anda iki kişiden hoşlanmak olabilecek mü? Lara Jean bu sıkıntılı ve kafa karışıklığıyla dolu süreci atlatmayı başarabilecek mi?

“Samimi diyaloglar, kalpleri ısıtacak kardeşlik bağı ve gerçekçi anlatımıyla kitaplığınızda kesinlikle bulunması gereken bir kitap.”

School Library Journal

Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I’ve Loved Before Serisi 2 Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu