No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap Kitabı PDF indir

No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap PDF indirme linki ile No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap Kitap Özeti

Sen bırak tutunmayı, dünya bizi sarmalar.

Kendimi yaşamaya değer görmediğim her şey benim bu hayattaki esaretimdir.

Mine çocukluk zamanında babasından şiddet görmüş, annesi aracılığıyla terk edilmiş ve ardından yurtta büyütülmüştür. Geçmiş travmalarının ve acılarının üzerine kendisine kurduğu yeni yaşamında internetten Yeşil Küpeli Kız takma ismiyle magazin haberleri yaparak milyonlarca takipçiye ulaşmıştır. Minenin şimdiki haber hedefi ise hızla yayılan müzik videosuyla bir gecede şöhrete kavuşan, genç kızların yeni sevgilisi Efe Durandır…

Mine ve Efe’yi aynı çatı altında bir araya getiren No. 26, ikisi için de geri dönüşü olmayan bir değişimin başlangıcı olacaktır.

Bize hiçbir şeyi yaşamayı hak görmeyen herkese bir çiçeğin bataklıktan da doğabileceğini anlatacağız.

No. 26 Beyza Alkoç İndigo Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın