E-Kitap

Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi Kitabı PDF indir

Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Ayrıca yazımızın detayında Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi PDF indirme linki ile Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi Kitabı Özeti

“Çanakkale Efsanesi”ni yaratan, Mustafa Kemal isimli halen 34 yaşında olan genç bir yarbaydı.

Bu kitabı niçin yazmak zorunluluğunu hissettim? Çünkü Çanakkale Destanı’nı Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini zikretmeden yazmak cüretinde ve aymazlığında bulunan sözde tarihçilere ve yazarlara, tarihi gerçeklere dayandırarak, Mustafa Kemal’siz Çanakkale Savaşı’nı yazmanın olabilecek olamayacağıını göstermek istedim. Böylelikle, Çanakkale Savaşlarını bu sözde tarihçilerin gözünden görmek zorunda bırakılan halkımıza ve özellikle gençlerimize, gerçek Çanakkale Destanı’nın nasıl yazılmış olduğunu göstermeyi bir görev bildim.

Şu çok iyi bilinmelidir ki, Atatürk’süz Çanakkale Savaşı yazılamaz ve anlatılamaz!

Çanakkale Savaşları, fakat Mustafa Kemal’in eşsiz askeri dehası, kuşku götürmez cesareti ve üstün komutanlık kabiliyeti aracılığıyla kazanılabilmiştir! Dünya tarihi bunu böyle yazmıştır; bu gerçeği değiştirmeye ülkemizde hiçbir kişi veya hükümetin gücü yetmeyecektir!

Doç. Dr. Hüner Tuncer

Mustafa Kemal’in Çanakkale Efsanesi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu