E-Kitap

Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir

Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirme linki ile Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özeti

HAYLAZ MİRKETLER TATİLDE 

Yaz geldi. Okullar kapandı. Şimdi tatil zamanı.  Tatil gezmek, eğlenmek ve macera dolu bir yolculuk  demek.

Sevimli mirket ailesi de tatile çıkmış, dünyanın her tarafını geziyorlar. Lakin büyükanneleri çok yaşlı ve Kumlu Köy’de kalmak zorunda.  Büyükannelerini çok özlüyorlar. Bu nedenle gittikleri her yerden fotoğraf gönderiyorlar. Yine de yaramazlık yapıp gizleniyorlar. Tatilde bile babaanneleriyle saklambaç oynamayı çok seviyorlar.

Büyükanne Mirket’e yardım etmek ister misin? Sen de mirketlerin saklambaç oyununa katıl… katılmak ister misin? Çok keyifli ve üstelik Pamuk Dede “Dedektiflik Sertifikası” veriyor.

Yaşasın tatil!

HAYDİ, MACERA BAŞLIYOR…

 

Mirketler Tatilde: Gizlenmiş Mirketleri Bul Jen Wainwright 1001 Çiçek Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu