E-Kitap

Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap Kitabı PDF indir

Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap PDF indirme linki ile Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap Kitap Özeti

Yaşam amacımız nedir? Yaşam Planı nasıl belirleniyor? Meleklerimiz bize nasıl yardım edebilirler? Ruh eşi ne demektir? Hayatımıza bolluk ve bereketi nasıl çekeriz? Paralel yaşamlar var mı? Tekamül nedir? gibi yaşamla alakalı merak ettiğiniz birden fazla soruyu Rehber Melekler yanıtlıyor!

Hayatta kendi yanıtlarını arayan üç genç kadın, bu yolculukta kendi Rehber (Koruyucu) Melekleriyle kanallık yoluyla kurdukları iletişimle aldıkları bilgileri bizlere aktarıyorlar. Bu tür bir iletişimin gerçekleşmeyeceğine inananlardandanız; bir anlığına tüm ön yargınızı kenara bırakın ve kendinizi bu mesajları nasıl rahat hissedecekseniz o biçimde almaya açın.

Kitabın gerçek yazarları olan ve tüm bu süreç boyunca sorduğumuz her soruyu, hatta anlayamadığımız yanıtlarda defalarca sormamızı teşvik ederek bizleri tüm Sevgi’leriyle yanıtlayan Sevgili Rehber (Koruyucu) Meleklerimiz’e yürekten teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar ve hep yanımızdalar.

Her şeyin kaynağı olan Öze, Yaradana yürekten şükranlarımızı paylaşmak istedik. Bu kitap Onun eşsiz sevgisi, verdiği güç ve cesaret aracılığıyla yazıldı. Her daim her birimizin yanında, şükürler olsun! 

Melekleriniz her zaman sizinle!

Meleklerin Dili Simavi Et Loyan Ganj Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu