Aşk Kitapları

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 PDF indir

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 Kitabı PDF

Kitap ismi Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 kitabını PDF indirmeden önce sizlere Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 Özet

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 kitabının yazarları Nicola Cornick olan ve 336 sayfalık kitap 2015 senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 PDF indir

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 kitabını yazımızın alt bölümünden Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 kitabını indirebilirsiniz.

Sadece aşk, bir kadının maskesini düşürebilir… Muhteşem Kızlar

Azılı eşkıya çetesi Muhteşem Kızlar güçsüzleri savunmak için Kuzey Yorkshire’ın yabani tepeleri ve vadilerinde at koşturmaktadır. Cesurca, Robin Hoodvari maceralara atılan bu kadınlar, topluma adalet getirmeye çalışırken ülkenin adalet sisteminden kaçabilecekler midir?
-Gizem Avcısı-

Binbaşı Nick Falconer, Muhteşem Kızlar’ın maskesini düşürmek üzere Londra’dan gönderilmiştir. Lakin bir grup zalim kadın bulmayı beklerken karşısına dul bir hanımefendi olan Marina Osborne çıkar. Genç adam bu gizemli ve güzel kadının, Muhteşem Kızlar’dan biri olduğuna inanamaz. Çekici asker, genç kadının bedeni, ruhu ve sırlarını ele geçirmek için ikisini de yakan bir tutkuyla onu baştan çıkarmaya çalışırken kendi duygularına hâkim olabilecek midir?

“Maskeli Aşk, özgürlük ve esaret kavramlarını, bunların insan kalbine neler yapabileceğini sorgulayan, merak uyandırıcı ve kışkırtıcı bir hikâye. Sempatik bir kadın, cesur bir erkek, macera ve gizem, karşı konulamaz çekim ve şehvet. Kesinlikle okunmalı!”
-Romance Reader’s Connection-
(Tanıtım Bülteninden)

Maskeli Aşk The Brides of Fortune Serisi 5 Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu