Malorie Bir Kafes Romanı – Josh Malerman Kitabı PDF indir

Malorie Bir Kafes Romanı – Josh Malerman Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Malorie Bir Kafes Romanı – Josh Malerman

Kafes’in gerilim dolu devam kitabı Malorie’de Josh Malerman, okurları gözle görülemeyen dehşetlerle burun burna getiriyor.

Malorie’nin iki çocuğuyla birlikte bir nehri aşarak güvenliğe kavuşmasının on iki sene ardından, ruh sağlığıyla deliliği ayıran tek şey hâlâ bir gözbağıydı. Dünyayı ele geçirmiş olan yaratıklara atılan tek bir bakış, bireylerin akıllarını yitirip kendilerine ve etraflarındakilere zarar vermelerine neden oluyordu.

Bu yaratıklara ne bir açıklama getirilmişti bugüne değin ne de bir çözüm bulunmuştu.

Malorie’nin elinden gelen tek şeyse hayatta kalmaktı. Ve çocuklarının da hayatta kalmasını sağlamak. Derken Malorie ona imkânsız gibi görünen bir haber alacaktı. Bu haberle birlikte, çok ama çok uzun zamandan beri ilk defa umudun tadına bakacaktı.

Canından çok sevdiği, onun için çok şey dile getiren ve bugüne değin öldüğünü sandığı birileri hayattaydı. Ve onlara ulaşabilmesi için Malorie’nin o zamana dek çıktığı en tehlikeli yolculuğu yapması gerekecekti. Hayata dair her şeyi kitaplardan öğrenmiş olan Olympia ve yaşadıkları yaşamın kolaylaştırılabileceğine inanan mucit Tom’la birlikte bir kez daha yaratıkların ve eski dünyanın deliliğine sahip bireylerin arasına adım atacaktı.

Ve Malorie’nin acı bir biçimde öğrendiği gibi, kimi zaman insanlar yaratıklardan bile daha korkutucu olabilirlerdi.

Malorie Bir Kafes Romanı – Josh Malerman [PDF İNDİR]
Malorie Bir Kafes Romanı – Josh Malerman [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Malorie Bir Kafes Romanı – Josh Malerman KİTABI PDF İNDİR


Yorum yapın