E-Kitap

Liste Patricia Forde Genç Timaş Kitabı PDF indir

Liste Patricia Forde Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Liste Patricia Forde Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Liste Patricia Forde Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Liste Patricia Forde Genç Timaş PDF indirme linki ile Liste Patricia Forde Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Liste Patricia Forde Genç Timaş Kitap Özeti

Yılın kurgusu.

-Eoin Colfer, çok satan Artemis Fowl serisinin yazarı

Fahrenheit 451 ve Seçilmiş Kişi genç okurlar için bir araya geliyor!

Sen artık kelime ustasısın. Meydan okumaya hazır mısın?

Ark şehri, Dünya’daki son güvenli yerdir. İnsanların hayatta kalması için Ark’taki herkes 500 kelimeyle sınırlı Listeye göre konuşmak zorundadır. Letta dışında herkes…

Kelime ustasının çırağı Letta, var olan bütün sözcükleri yazıp okuyabilme bunun bunun yanındalığına sahiptir. Özgürlük, müzik ve ananas gibi yasaklanmış sözcükler ona hiç bilmediği bir dünyayı anlatır.

Ustası bir gün ortadan kaybolunca Ark’ın yöneticileri Letta’ya yeni Kelime Ustası olduğunu söyleyerek ondan Listedeki sözcükleri azaltmasını isterler. Daha sonra Letta, yasaklanan tüm sözcükleri bilen bir gençle tanışır. Letta sonuçları tehlikeli olabilecek bir seçimle yüz yüze kalır; ya hiçbir şey yapmadan durup dilin yavaşça yok olmasını seyredecektir veya özgürlüğe, belki de sürgüne giden yolda bir yabancıyı takip edecektir.

Liste Patricia Forde Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu