E-Kitap

Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap Kitabı PDF indir

Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap PDF indirme linki ile Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap Kitap Özeti

Laması, genç bir Budist rahip çırağı olan Tenzin Dorje’ye Kızıl Ordu’nun Tibet’i işgal edeceğini dile getirdiğinde, ülkesinin bu kara dönemi tam tersine genç rahibe hiçbir şeyin veremeyeceği hayat amacını verir. Tenzin Dorje, kadim zamanlardan kalma iki gizli yazıtı Himalayalardan geçirerek güvenli bir yere götürme görevini kabul eder. Yarım yüzyıl sonra, yürüttüğü nanoteknoloji projesi gizemli bir biçimde Londra’dan Los Angeles’taki bir araştırma şirketine taşındığında benzer bir sıkıntılı dönemin çelişkilerini yaşayan Matt Lester’dan da bir bilimci olarak kendi bilgisini nakletmesi istenir.

Tenzin ve Matt, aralarında ürpertici bağlantılar olan paralel maceralar içinde bulurlar kendilerini. Tenzin’in, giderek git gide artan fiziksel zorluklar ve sürekli olarak devam eden Kızıl Ordu tehdidi içinde süren tehlikeli Himalayalar yolculuğu; nişanlısı Isabella’yla olan tutkulu ilişkisi ve birden yükselişe geçen kariyeri, dozu giderek git gide artan krizlere maruz kalan Matt’in şimdilerde yaşadığı fakat en az diğeri kadar travmatik kuvvetliklerle iç içe geçer. Günümüzde hikâyeleri bir noktada birleşen Matt ve Tenzin bir dönüm noktasıyla karşılaşırlar ve geçmişte yaşanmış her şeye dair algımızı enteresan bir biçimde değiştirirler.

Lhasa Büyücüsü David Michie Ganj Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu