E-Kitap

Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Kitabı PDF indir

Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Aşk Ve Arkadaşlık Arasında Sıkışmış Olan Kutup Yıldızı’nın Masalı Kaldığı Yerden Devam Ediyor…

Yeni Hayatlarında Her Geçen Gün Birbirinden Daha Da Uzaklaşan Nisa Ve Senem’i Zor Günler Beklemektedir. Kalpleri İse Bambaşka Umutlar İçin Çarpıyordur.

Demir’in Aniden İstanbul’dan Dönmesiyle Her Geçen Gün Kalbi Ve Mantığı Arasında Kalan Nisa İçin Hayat Bu Kez Daha Da Zorlu Bir Sınav Haline Gelir. Kamp Ateşinin Çevresinde Alevlenen Hislerini Dizginleyemediği Gibi Ansızın Yaşadığı Farklı Bir Olayla Yeniden Kalbine Kilit Vurmayı Tercih Eder. Kendi Duygularıyla Sınanırken Bir De Senem’in Varlığı İşleri Daha Da Karıştıracaktır.

Peki, Aşk Tüm Bunların Neresinde Yer Alacak?

Nisa’nın Kalbine Vurduğu Kilit Bir Gün Açılacak Mı?

Ya Kükreyen Kedi Yavrusu…

Elini Gökyüzüne Uzatıp Kayan Yıldızını Yakalayabilecek Mi?

Kutup Yıldızı 2 (Ciltsiz) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu