E-Kitap

Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Kitabı PDF indir

Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Yeni yaşamları boyunca her geçen gün birbirinden daha da uzaklaşan Nisa ve Senemi zor günler beklemektedir. Kalpleri ise bambaşka umutlar için çarpıyordur.
Demirin aniden İstanbuldan dönmesiyle her geçen gün kalbi ve mantığı içinde kalan Nisa için hayat bu kez daha da zorlu bir sınav haline gelir. Kamp ateşinin etrafında alevlenen hislerini dizginleyemediği gibi ansızın yaşadığı değişik bir olayla yeniden kalbine kilit vurmayı tercih eder. Kendi duygularıyla sınanırken bir de Senemin varlığı işleri daha da karıştıracaktır.
Peki, aşk tüm bunların neresinde bulunacak?
Nisanın kalbine vurduğu kilit bir gün açılacak mı?
Ya Kükreyen Kedi Yavrusu…
Elini gökyüzüne uzatıp kayan yıldızını yakalayabilecek mi?
Vazgeçmenin asıl cesaret olduğunu öğrendiğimde çok ufaktüm.

Kutup Yıldızı 2 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu