E-Kitap

Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Kitabı PDF indir

Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Fedakârlık…

Dört hecelik basit bir kelime gibi gözükse de, aslında onun yaşamında bir dönüm noktasıydı.
Geçmişe dair kırgınlıklarını yetimhanede unutmaya çalışan Nisa, bir gün aynı kaderi paylaşımı yaptığı arkadaşıyla değişik bir dünyanın kapısını aralar. İki dost, bu kapı aralığından uzatılan sıcacık ellere, kimsesizliğin soğuk rüzgârından korunmak ümidiyle sarılır. Nisa ve Senem sonunda o yetimhane odasının duvarlarına fısıldadıkları hayalleri gerçekleştirme şansı elde ederler.

İki dost, önceden hiç karşılaşmadıkları sıcaklığın ve zenginliğin onları değiştirmesine izin verecekler mi? Hiç tatmadıkları aşkı yeni yaşamları boyunca bulabilecekler mi?

Kutup Yıldızı 1 (Ciltli) Mehtap Fırat Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu