Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Kitabı PDF indir

Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları Kitap Özeti

Eşref Sencer Kuşçubaşı veya namı diğer Kuşçubaşı Eşref…

Sıkı bir savaşçı, iyi bir istihbaratçı, dünya tarihinin gelmiş geçmiş en ünlü casuslarından…

Ve tarihimizde hep araştırılan bir kurum: Teşkilat-ı Mahsusa…

Osmanlı’nın son dönemleri… Bir yanda Balkanlarda patlak veren isyanlar, diğer yanda iç karışıklıklarla baş etmeye çalışan bir devlet. Bir yanda varoluş mücadelesi veren Osmanlı İmparatorluğu, diğer yanda büyük bir hızla dünya savaşına doğru sürüklenen ülkeler. Böyle bir ortamda, gözünü budaktan esirgemeyen bir savaşçı çıkar ve tarihin seyrini değiştirir.

İçindeki vatan aşkıyla, 20.000 kişilik orduya yalnızca 40 adamıyla hiç çekinmeden kafa tutan ve saatlerce savaşan bir asker. İngilizlerin Ortadoğu’daki oyunlarını bozmak için akıl almaz istihbarat faaliyetleri yürüten bir casus. Arap çöllerinde çok bi hayli hızlı yer değiştirmesiyle bilinen ünlü “uçan şeyh”…

Tarihimizin mühim figürlerini genç nesillere anlatan romanlarıyla okurun büyük beğenisini toplayan İsmail Bilgin’in kaleminden, yaşamı mücadelelerle geçmiş bir istihbaratçının benzersiz hayat hikayesi…

“Durmadan çalıştım… Hiçbir zaman filozof veya siyasetçi olmadım ve bu işten iyi dostlar, yara izleri, kalça kırığı, birkaç madalya ve memleketim için çok iyi dövüştüğümü bilmenin verdiği tatmin dışında hiçbir şey elde etmedim.”

Kuşçubaşı Eşref İsmail Bilgin Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın