Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir

Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları PDF indirme linki ile Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları Kitap Özeti

Bir Sevda Romanı

Hayat anaforunda aşkına ve inancına sahip çıkma mücadelesi

“…Bu konuşmalar sırasında Ali soğuk soğuk terler döküyordu. Bu güne kadar bu denli çaresiz ve yapayalnız kalmamıştı. Babasının dediği gibi yaşamı tüm acı yönleriyle öğrenmişti hem de bu genç yaşında. Kendisinden fazla ailesi için hatta Zeynep için endişelenmeye başladı. Korucu Şehmus’un anlattığı şeyler gerçekleşir ve sevdiklerine bir zarar gelirse o zaman kahrından ölürdü. Onca insanın kendi aleyhinde tanıklık yapması durumunda tek başına kendisini nasıl haklı çıkarabilirdi?..”

Akıcı bir dili ve sürükleyici bir üslubu bulunan Kuş Köprü’yü, edebiyatseverler bir çırpıda okuyacaklar. Anadolu iklimini ve insanlarımızın hasbi yaşayışını dile getiren eser, aslında bizim hikâyemiz.

Kuş Köprü Sencer Olgun Mihrabad Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın