E-Kitap

Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir

Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirme linki ile Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özeti

Çocuklar için eğlence zamanı!

Dinozor Etkinlik Kitabı, bir sürü bulmaca, labirent, değişiklikları bulma, boyama, sayı sayma ve noktaları birleştirme etkinliği içeriyor. Dinozor hayranı minikler, büyük bir okyanus resmi üzerine tarih öncesi canlıların çıkartmalarını yapıştıracak, dinozor yumurtalarını ait oldukları yuvalarla eşleştirecek, aç bir dinozordan saklanan kertenkeleleri bulacak, hayal ettiği dinozoru çizip boyayacak ve daha birden fazla keyifli etkinlik aracılığıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak.

Evde, dışarıda, tatilde… Hatta yolculuk yaparken! Nerede, ne zaman canı sıkılırsa…

Çok sayıda keyifli etkinlikle dolu bu kitap, çocuğunuzun dikkat, el-göz koordinasyonu, görsel algı ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak, çocuklar bu kitabı ellerinden düşürmeyecek!

Küçük Yaş İçin Dinozor Etkinlik Kitabı Rebecca Gilpin 1001 Çiçek Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu