Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk PDF indir

Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 456 özelliğine sahip 06.11.2017 numaralı 9786059702614 dilinde yazılmış Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk PDF

BİR ÇOCUK PSİKİYATRİSTİNİN NOT DEFTERİNDEN SIRA DIŞI ÖYKÜLER
Küçük bir çocuğun beyni travmadan nasıl etkilenir? Korku ve şiddet çocuğun beyninde nasıl bir tahribata yol açar ve bu beyin iyileştirilebilir mi?
Dr. Bruce Perry, olağandışı durumlara maruz kalmış çocuklara yardım ederek onları hayata yeniden kazandıran dünyaca ünlü bir çocuk psikiyatristidir. Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk’ta, karşı karşıya geldiğı travma vakalarını bilimsel bir gözle irdeleyerek ve bunları herkesin rahatlıkla anlayabileceği hikayelere dökerek, aşırı strese maruz kalan beyinde tam anlamıyla ne olduğunu açıklıyor ve bu beynin akıl almaz iyileşme kapasitesini ortaya koyuyor. Perry’nin stratejilerini öğrendiğinizde, travma geçirmiş çocukların fiziksel, ruhsal ve duygusal bakımdan nasıl iyileştirileceğinin ve sağlıklı bireylere dönüştürüleceğinin formülünü de elinizde tutuyor olacaksınız.
Beynin içinde olanları anlayabilmenin, psikolojik olarak en uç durumdaki çocuklar için bile bir umut ışığı bulunacağını gösteren bu kitap uzun süre hafızanızdan çıkmayacak.

Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk Özeti

Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk PDF Oku

Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın