E-Kitap

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş Kitabı PDF indir

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş PDF indirme linki ile Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş Kitap Özeti

p kiraz ağacını selamlıyorum. Babamla birlikte her gün geçtiğimiz sokaktan bakınca onu uzaktan -ama yalnızca biraz uzaktan- görebiliyorum. Aslını söylemek gerekirse karşımda gördüğüm şey renkli bir leke ama ben onun ağaç olduğunu, yani hayallerimdeki gibi iyi yürekli bir devin saçları olduğunu biliyorum. Tamamen bulanık, ama orada.  

Yazarın kendi yaşam hikâyesinden esinlenerek, ufak bir kızın görme yetisini kaybetmesiyle alakalı kaleme alınmış olan bu roman her yaştan okur için. Küçük Prens, İçimdeki Müzik gibi kitapların hayranları için çok özel bir yeri olacak…

Mafalda, dokuz yaşındaki bir kız çocuğu ve bildiği bir şey var: Gelecek altı ay içinde, görme yetisini tamamen kaybedecek. Mafalda, görünürdeki bu karanlık gelecekte yolunu bulabilecek, okula gidebilecek, futbol oynayabilecek ve kedisine bakabilecek mi?

Ailesi ve dostlarının yardımıyla Mafalda, kendisi için mühim olan şeyleri keşfetmeye çalışır. Görme yetisini kaybetse de yapabileceği şeylerin listesini çıkarır…

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Paola Peretti Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu