Kimse Gerçek Değil Ciltli PDF

Kimse Gerçek Değil Ciltli PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 384 sayfadan bir araya gelen Roman türündeki bu kitap Ciltli kapağa sahiptir. Kimse Gerçek Değil Ciltli kitabının yazarı Zeynep Sey. Ayrıca bu paylaşımımızda Kimse Gerçek Değil Ciltli konusu ve Kimse Gerçek Değil Ciltli yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Kimse Gerçek Değil Ciltli PDF indirme linki ile Kimse Gerçek Değil Ciltli kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kimse Gerçek Değil Ciltli Kitap Özeti

Kimse Gerçek Değil Ciltli Kısa Özet

*Derler ki en iyi şifacı yaralı şifacıdır. Ve bütün şifacılar günün birinde yaralanmaya mahkûmdur…*

Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemediğinden her geçen gün biraz daha yalnızlaşır, kendine ve çevresine yabancılaşır.

İnternetten tanıştığı Oflaz’ın, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir. Lakin geçmişi belirsiz, davranışları tutarsız olan bu büyülü adamın, kendi dünyasının yıkılışına tanıklık etmiş yaralı bir şifacı olduğundan bihaberdir.

Işıl, senelerdir inkâr ettiği gerçeklerle Oflaz aracılığıyla bir bir yüzleşirken Oflaz’ın yaralarının kanamaya başlamasıyla dünyaları alt üst olur. Artık ikisinin de akıllarında tek bir soru mevcuttur: Işıl’ın parıltısı, Oflaz’ın büyülü ruhunu kurtarmaya yetecek midir?

Kimse Gerçek Değil Ciltli KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın