E-Kitap

Kimim Ben? Aşkım Kapışmak Kitabı PDF indir

Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi PDF indirme linki ile Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi Kitap Özeti

Aşk, Leyla ile Mecnun değil

Aşk; çöldür, yoldur, kayboluştur

Aşk, insandaki dünyaya çelme takar

Düşürür insandaki dünyayı

İradeyi alır bilinci uçurur

Âşıkları nesnesi yapar

Öznesi kendisidir

Yüklemi gurbettir, hasrettir

Aşkım Kapışmak varlık denizindeki en ufak noktayı, insanı yazdı, Kimim Ben? dedi. Aşkım Kapışmak’ın dizelerine Gülden Mutlu müziğiyle soluk verdi.

Aşkım Kapışmak Kimim Ben? sorusuyla sizleri bir anlam arayışına, kişiliğinizi şekillendiren iç dünyanızı keşfe yönlendiriyor.

Kimim ben? diye kendine her sorduğunda, varlığına tu-tulmuş aynanın aksini her daim içinde, yüreğinin en derininde hisset.

Benlik hastalığına yakalanmış birden fazla insan göreceksin çevrende. Kibirli, ikiyüzlü, gerçek yüzünü senden gizleyen insanlar. Sana gösterilen her şey gerçek değildir, bunu unutma. Gördüğün suyun saf görünüşüne aldanma. Bil ki, her berrak suyun altında balçık balçık çamur da mevcuttur.

Kimim Ben? Aşkım Kapışmak İnkılap Kitabevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu