Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları Kitabı PDF indir

Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları PDF indirme linki ile Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları Kitap Özeti

Genleriniz aracılığıyla yaşamınızın geri kalanında belirli bir biçimde olmak için kaderinize terk edilmediniz. Tüm insanları seçtikleri gerçekliği yaratmaları için yetkilendiren yeni bir bilim dalı ortaya çıkmakta. Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak isimli bu kitapta ünlü yazar, konuşmacı, araştırmacı ve kiroprakti uzmanı Dr. Joe Dispenza size gerçekten nelerin olabilecek olduğunu göstermek için kuantum fiziği, nörobilim, beyin kimyası, biyoloji ve genetik alanlarını bir araya getiriyor.

Sadece benliğinizin herhangi bir özelliğini değiştirmek için gereken bilgiye sahip olmakla kalmayacak, bunun yanı sıra yaşamınızın herhangi bir alanında ölçülebilir değisiklikler yapmak için öğrendiklerinizi uygulayabileceğiniz sıra sıra araçlar öğreneceksiniz. Dr. Dispenza, eski çağ anlayışlarının önündeki gizem perdesini kaldırıyor ve bilim ile spiritüellik içindeki uçurumda bir köprü yaratıyor. Güçlü atölye çalışmaları ve konferanslarıyla 24 ülkeden binlerce insan bu ilkeleri baştan aşağı degişmek için kullandı. Siz de kendiniz olma alışkanlığını kırıp zihninizi gerçek anlamda değiştirdiğinizde, yaşamınız bir daha asla eskisi gibi olmayacak!

Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak Joe Dispenza Butik Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın