E-Kitap

Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş Kitabı PDF indir

Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş PDF indirme linki ile Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş Kitap Özeti

“Çok egzotiksin!”

“Çok olağanüstü görünüyorsun.” 

“Ama gerçekte sen kimsin?”

Siyahi bir babaya ve beyaz bir anneye sahip olan Isabella aslında ne demek istediklerini biliyor:

“Ebeveynlerin gibi gözükmüyorsun.”

“Farklısın.”

“Hangi ırktansın?”

Anne ve babası boşanan on bir yaşındaki Isabella her hafta değişik bir hayata geçmek zorunda. Annesi ile babası içinde bölünmüş olmak onun için yalnızca ev değiştirmek, farklı takma isimler kullanmak değil bunun yanı sıra kimliğini değiştirmek demek. Yarı beyaz yarı siyah olmak nasıl hissettirmeli? Yarının babana ait olması diğer yarının ise annene ait olması… Sürekli yarım olarak görüldüğünde nasıl bir tam olmayı başarabilirsin ki? 

İki ailenin bir araya gelmesi imkânsız gibi gözükürken beklenmedik ırkçı bir saldırı Isabella’nın yaşamını tamamen değiştirecek.

Karışık Sharon M. Draper Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu