Kan Varsa Stephen King Kitabı PDF indir

Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar PDF indirme linki ile Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitap Özeti

Kan varsa haber de mevcuttur…
Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansında günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibneynin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Hollynin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancıydı.
Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.

Yorum yapın