E-Kitap

Kadının Üç Çağı Kitabı PDF indir

Kadının Üç Çağı Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kadının Üç Çağı Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Ayrıca yazımızın detayında Kadının Üç Çağı PDF indirme linki ile Kadının Üç Çağı kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kadının Üç Çağı Kitabı Özeti

Hayatım boyunca üç kez öldüm ve yeniden dirildim. Beni hayata bağlayan görünmez teller üç kez kırıldı. Ölümlerimin ardından her dirilişimde hayata karşı adeta biraz daha olgunlaşıyordum. İçimde kök salan ağaç yeniden dallanıyor, tomurcuklarından bebek gibi filizler çıkıyor, göz okşayan taze çiçekler açıyordu. Son ölümümde bireylerin binlerce senedir ölüp, dirilerek yaşadığını fark ettim. O vakitler yirmi yedi yaşındaydım ve ben ölümün de sırrı olduğunu anlamıştım…
“Kadının Üç Çağı” romanı bir genç kızın aldanma, kendini kandırma, sorumluluk, özgürlük hisleri ile tanışmasından bahs etmektedir. Bir diğer tarafdan bir asrlık zaman diliminde üç kadının (Humay, Sema, İlahe) hayatlarını ve bu hayatlar içindeki bağları, acılı-hüzünlü, genelde, hayat ve ölüm konularını işlemekte. Romanda okurlar Batıı ve Doğu medeniyyetini temsilen Gustav Klimtin “Kadının Üç Çağı” eseri ve “Aslı ve Kerem”destanı ile yeniden karşılaşacak ve insan yaşamının önceki medeniyyet emsallari ile nasıl bağdaşdığına bir daha şahit olacaktır..

Kadının Üç Çağı KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu