İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir

İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları PDF indirme linki ile İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları Kitap Özeti

Türkiye, 15 Temmuz 2016 tarihinde yalnızca alçak ve kanlı bir darbe teşebbüsü ile karşı karşı-ya kalmadı. O menfur gecede, “İslam’ın son kalesi” kabul gören ülkemizin, istiklal ve istik-bali de fütursuzca tehlikeye atılıyordu. Emper-yalist Batı’nın oyuncağı ve kuklası olan kirli bir örgüt, bize düşman sömürgeci ülkelerden aldığı desteğe rağmen başarılı olamadı. Yarım asırdır beslediği hain emellerine kavuşamadı.

Büyük oyunu fark eden aziz milletimiz, yolla-ra düştü, meydanlara indi ve güzel vatanımızın ihanet örgütlerine ve düşman devletlere peşkeş çekilmesine izin vermedi. İstiklal Harbi’nde nasıl zafer kazanıldıysa 15 Temmuz’da da aynı şanlı ecdadın kahraman torunları, kiralanmış askerlerin kara tanklarına karşı tarihî direniş gösterdiler, ihanete yol vermediler.

Kitaptaki yazılar, o kapkaranlık zifiri gün ve gecelere düşülmüş tarihî ve bilgilendirici notlar-dır. Geleceğin tarihçileri, bu yazı, intiba, anı, duygu ve düşüncelerden yola çıkarak, destanlar yazmış büyük bir milletin uyanışını, dirilişini, direnişini ve şahlanışını yeni nesillere anlatacak-lardır.

İstiklalden İstikbale Mehmet Nuri Yardım Mihrabad Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın