İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi Kitabı PDF indir

İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi PDF indirme linki ile İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi Kitap Özeti

İslam mesajının ana konularından birisi olan iman, hem dinin özünü oluşturur, hem de yaratılışın ve evrenin sırrını açıklar. Bu konular, çok açık, herkesin anlayabileceği biçimde ve yeterince anlatılmalıdır. Devrin idrakine benimseticek biçimde açıklanmalıdır. İşte elinizdeki kitap bu düşünceyle hazırlanmıştır.

İman Esasları kitabı, İslam İnancı kitabından ihtisar edilerek (kısaltılarak) hazırlanmıştır. Kitap, üç bölümden buluşmaktedir. Birinci bölümde din konusu işlenmiş, ikinci bölümde iman genişçe anlatılmaya çalışılmıştır. Üçüncü bölümde ise İslam dininin iman esasları işlenmiştir.

İman Esasları Mehmet Doğru Damla Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın