Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) Kitabı PDF indir

Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) PDF indirme linki ile Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) Kitap Özeti

J.K. Rowling’den Yeni Hikâye: Ickabog

Etrafına dehşet saçan bir canavar ve her şeye rağmen umudunu asla kaybetmemek üzerine müthiş bir macera.

İki at kadar büyük.
Gözleri ateş topu gibi parlıyor.
Uzun, jilet gibi keskin pençeleri var.
Ickabog geliyor…

Bir zamanlar Kornukopya Krallığı dünyanın en mutlu yeriydi. Bir sürü altını, hayal edebileceğiniz en zarif bıyıklara sahip bir kralı ve tükettiğinde insanı mutluluktan dans ettirecek kadar nefis yiyecekler sunan kasapları, pastacıları ve peynircileri vardı.

Her şey müthişdi – tabii efsaneye göre korkunç canavar Ickabog’a ev sahipliği yapan Kuzey’deki çamurlu ve sisli Bataklık Diyarı dışında. Ickabog’un çocukları terbiye etmek için onları korkutmak maksadıyla anlatılan bir efsaneden başka bir şey olmadığını aklı başındaki herkes bilirdi. Lakin efsanelerin enteresan bir yanı mevcuttur, arada bir kendi kendilerine can bulurlar.

Bir efsane çok bi hayli beğeni alan bir kralı tahtından edebilir mi? Bir zamanlar refah içindeki bir ülkeye diz çöktürebilir mi? Peki bir efsane iki cesur çocuğu hiç istemedikleri, hatta akıllarının ucundan dahi geçmeyen bir maceraya sürükleyebilir mi?

Cesur olduğunuzu kafanızı yoruyorsanız eğer, bu kitabın sayfalarını çevirin; gerçeğin, umudun ve arkadaşlığın gücünün her şeyin üstesinden gelebileceğine dair, yaşayan en iyi hikâyecilerden birinin kaleminden çiçeği burnunda, nefes kesen bir masal keşfedeceksiniz.

Ickabog J. K. Rowling (Harry Potter Yazarı, Yeni Kitabı) KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın