Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Kitabı PDF indir

Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları Kitap Özeti

İnsanlık asırlardır zor zamanlardan geçi(rili)yor…

Tüm dünya milletlerinin ve özelde Müslüman toplumların modern zamanlarda çektikleri varlık buhranlarını, maruz kaldıkları insanlık dışı muameleleri, zihin-kalp eksenindeki parçalanmışlıkları bertaraf etmede rehber ve referans olabilecek kuvvetli bir modeldir Hz. Ömer.

Hz. Ömer’in yaşamını gerek bireysel, gerekse siyasal ve idari yönleriyle mercek altına aldığımızda, karşımıza günümüz dünyasının aramakta olduğu “önder” portresi çıkar. Ömer’ini Arayan Yüzyıl yüksek güçlü takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar birden fazla özelliği ile “ideal önder” portresinin kodlarının Hz. Ömer’in yöneticilik anlayışında saklı olduğunu gösteriyor. Dahası günümüz dünyası için bir umut ışığı sunuyor.

Ömer’ini Arayan Yüzyıl, Hz. Ömer’in yaşamını, özellikle de halifeliği zamanında sergilediği idareciliği Modern Liderlik Teorileri ışığında incelerken, günümüzün dünyasına çok mühim doneler vermekle kalmıyor, “Liderlik Teorileri” ortaya atarak bu işi bildiğini iddia eden batı dünyasını, yaşadığı örnek yaşamıyla uygulayıcısı olduğu Peygamber modeline hayran bırakıyor.

İster bir şirket yöneticisi olun, isterse bir devlet… İsterse yalnızca bir aile babası, bir öğretmen… Hz. Ömer’den alınacak çok sırlar var.

Hz. Ömerin Liderliği ve Yöneticiliği Ömerini Arayan Yüzyıl Halit Çil Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın