E-Kitap

Huya Yahya Aygün Ahir Zaman Kitabı PDF indir

Huya Yahya Aygün Ahir Zaman Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Huya Yahya Aygün Ahir Zaman Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Huya Yahya Aygün Ahir Zaman Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Huya Yahya Aygün Ahir Zaman PDF indirme linki ile Huya Yahya Aygün Ahir Zaman kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Huya Yahya Aygün Ahir Zaman Kitap Özeti

Herkesi ve her şeyi yaratan ALLAH (cc)’tır! Bizim için kâinatta gereksiz olan ve çirkin olan hiçbir şey yoktur. Çünkü Yaratan güzeldir ve noksansızdır!
Yanlış olan bir şey varsa o da davranışlarımızdır. Biz onları düzeltmek için birbirimize yardımcı bulunacağız. Anne babamızın beğenmediğimiz tarafları varsa, onların üzerimizdeki emeklerini düşünerek affedilmeleri için dua edeceğiz ve biz evlatlarımıza o yanlışları yapmayacağız.
İnsanlardan şikayet etmek yerine onlara güzel örnek olmak için gayret anlatacağız. Uzun saçlı, garip kıyafetli bir gencimiz, evladımız sabah namazına geldiğinde, görünüşüne bakıp ne bu hal demeyeceğiz. ‘İyi ki geldin, iyi ki aramızdasın bu saatte’ diyerek onu onure edeceğiz.
Bu dünveya yaşamak için birbirimize muhtaç bulunduğumuzu unutmayacağız. İnsanların hata ve kusurlarını görmeyi bırakıp aynaya bakmayı öğreneceğiz. Karşılaştığımız herkesi Allah’ın rızası için vesile bileceğiz. İyi huylu biriyse onunla selamlaşıp, hal hatır sormanın sevap olduğunu, bunun bunun yanında hoş olmayan davranışlara yakalanmış bir kardeşimizle karşılaşınca da, onu yanlışlarından vazgeçirmek için gayret göstermenin de sevap olduğunu unutmayacağız.

Huya Yahya Aygün Ahir Zaman KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu