E-Kitap

Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı PDF indir

Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık PDF indirme linki ile Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitap Özeti

Kohta Hiranonun bizlere gönderdiği; savaşan vampirler, Naziler, Katolikler, kurtadamlar ve Avustralyalı paralı askerlerle dolu seksi vahiylerin aldığı bütün bu yol boyunca, olabileceken elinizde tuttuğunuz son sayıda da varolan en iyi şeylerden birisi, kimin kazanacağını bilmiyor oluşumuz. Londranın sokakları kanla yıkanırken, bir zeplin Hindenburga doğru alçalır, bu sırada favori karakterlerimizden altısı da birbirleriyle yüz yüze geldikleri kavgalara kilitlenmişlerdir. Bu kreşendodan sağ çıkacak kimsenin olmaması da olabilecek olabilir. Elbette bu noktada kimin sağ, kimin ölümsüz olduğundan emin değiliz. Kesin olan bir tek şey var ki o da Londranın dünyaya gelecek bebeklere ihtiyacı olduğu, çünkü ölümsüzlük için verilen bu savaşta sağ kalan bir tek sivil bile olduğu söylenemez. Yazıklar olsun sana Hellsing! Biz de seni iyi bilirdik!

Otantik sağdan sola manga formatında sunulan ve Hiranonun karanlık, gotik stilini barındıran Hellsing, dil özleştirmeci ve kana susamış manga okurlarını, karanlık müthişliğin bir başka sayısıyla buluşturuyor.

Hellsing 10. Cilt Kohta Hirano Gerekli Şeyler Yayıncılık KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu