Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek PDF indir

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek PDF indir, Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek kitabı 9786257789240 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. 14.07.2021 dilinde yazılmış olan Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek kitabını Bilal Yakup numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek kitabını PDF indir.

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek PDF

Kendinizi aşan işleri kabul etmekten tükendiniz mi? Hak ettiğinizin altına evet demekten bıktınız mı? Kendinizi ön plana koymamak yetti mi? Sürekli evet demekten gına mı geldi? O zaman Hayır De Gitsin’e bayılacaksınız.
Hayır demek makul bir yanıttır ve kullanma zamanımız geldi de geçiyor. Memnun edici, başarı tutkunu, pısırık yahut kaçırma korkusu yaşayan bir diğeride olsanız Sarah Knight karşınızdakini kırmadan, kendinizi yorgunluktan tüketmeden yahut karşı karşıya geldiğınız fırsatı hakkıyla değerlendirip değerlendirmediğiniz şüphesine düşmeden gerçekleri söyleyebilmenizi sağlayacak. Hayır De Gitsin PDF indir
Kendinize güvenerek, vicdan azabı, korku yahut pişmanlık duymadan hayır dediğinizde yaşamınız güzelleşecek. Hayır De Gitsin doğru sözcükleri sağlam örneklerle anlatırken size hayır diyecek gücü verecek.
“İstemediğiniz şeylere verebileceğiniz akıllıca yanıtlar kitabı. İçe dönüklerin ihtiyacı duyduğu her şey.”
Irish Tatler
“Kitapta, hayır demek üzerine tablolar, grafikler, doldurabileceğiniz alıştırmalar ve tonlarca sağlam örnek bulacaksınız. Can sıkıcı komşularınızdan, sizi alelacele odadan çıkgit gide artan doktora kadar herkesle başa çıkma metotları, cinsel sınırlar dahil, koymanız gereken tüm sınırlar bu kitapta.”
The Independent (UK), “2019 Aralık’ın En İyi 5 Kitabı”

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek Özeti

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek Pdf Oku

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın