Hayal Otel B. Nihan Eren Kitabı PDF indir

Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları PDF indirme linki ile Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları Kitap Özeti

Hayal Otel, Feryal ile İsmet’in açılışını yaza yetiştirmeye çalıştıkları on iki odalı bir otel. Otelde her odanın bir adı var: Kaktüs, Ardıç, Begonvil, Kızılağaç, Şimşir, Lavanta, Menekşe, Funda, Çınar, Limon, Okaliptüs, Papatya. Öykülere de adını veren bu odalarda, bir gönül kırıklığıyla içine kapanmış, varlıkları yokluklarına karışmış, kıyıya vurmuş insanlar kalıyor. Burada her şey mevsim dışı, zaman dışı, toplum dışı.

Hayal Otel ’de B. Nihan Eren, gönülleri kararmış, umutsuz insanları bekleyen afeti, bir kasırgayı umudun simgesine dönüştürüyor. Bir kıyı kasabasının dışında, halen tabelası bile asılmamış bir otelde birikmiş öfkeyi, kötülüğü, ihaneti düşsel bir anlatımla dile getiriyor.

“Unutuş ve pişmanlık. Arabalar devrik, kargalar yenik, hayat bitik. Adım atsan önüne çıkacak köpekler ve kediler orada burada ıslak, kanlı ve sert yatıyor. Hani ölmek gizlenirdi.”

Hayal Otel B. Nihan Eren Yapı Kredi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın