Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Kitabı PDF indir

Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları PDF indirme linki ile Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitap Özeti

“İşte orada, okulun tepesinde, gökte asılı duruyordu: o yılan dilli, parıl parıl parlayan yeşil kafatası; Ölüm Yiyen’lerin bir binaya girdiklerinde… birilerini öldürdüklerinde arkalarında bıraktıkları işaret…”

Büyücüler dünyasında devam eden karmaşa artık Muggle’ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts’taki altıncı yılını Feci Yorucu Büyücülük Sınavlarına hazırlanarak geçireceğini düşünmektedir. Artık Quidditch takımının da kaptanıdır. Lakin Diagon Yolu’ndaki okul alışverişi sırasında Draco Malfoy’un bir şeyler çevirdiğini fark eder. Lord Voldemort’un geçmişiyle alakalı birden fazla bilinmeyen görülmektedirken öte yandan da Malfoy’un neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışan Harry’yi yine zor günler beklemektedir.

Harry Potter ve Melez Prens 6 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın