E-Kitap

Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş Kitabı PDF indir

Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş PDF indirme linki ile Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş Kitap Özeti

“Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı?

Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğer Hafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar ordusu…

İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde başlayan aksiyon, İstanbul Üniversitesi’nde doruğa ulaşacak ve Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti Bursa’da son bulacak!

Şifreler ve esrarengiz sembollerle örülü macera, bizi eski bir resim tablosunun penceresinden, 15. yüzyıl İstanbul, Bursa, Rodos ve İtalya’sına götürüyor.

Cinayete kurban giden bir tarih profesörü, zehirli bir ustura ve asırlar öncesine ait gümüş bir sikke…
İstanbul’un eşsiz güzelliği eşliğinde, cinayetin izlerini yüzseneler öncesinde arayan Şifre Bilimci Milas Ulukan’ın gerçeğe ulaşabilmesi için tarihin gizemli dünyasına girmesi gerekecektir. Zira tarih gerçeğin ta kendisidir!

Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu