E-Kitap

Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Kitabı PDF indir

Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları Kitap Özeti

I·nti·kam tohumu ruha bi·r kez düştüğünde, kökleri·ni· salmasına hi·çbi·r şey mani· olamaz…

Hayatı, saplantılı bir âşık aracılığıyla çalınan Zeynep; öfke, hayal kırıklığı ve acıyla yoğurulan ruhundan aldığı güçle yaşadıklarının bedelini ödetmek için yeniden dünyaya geldi. Her bir adımını titizlikle planladığı, hiçbir şeyin onu durdurmasına izin vermeyeceği bir intikam oyunu yazdı kendine.

Oysa son diye bir şey yoktu…

Hayat oyununda kaderin dağıttığı roller, tam da bitti derken başlardı. Hayalini bile kuramadığı aşk, bir gündüz düşüyle çıkageldi ve en derinlerine sızdı. Zeynep, kendinden bile vazgeçmeyi göze aldığı bu yolda, kalbini elinde tutan adamdan vazgeçebilir miydi?

Dönüşü olmayan bir intikam yemini ve yalnızca bir kere yaşanacak bir aşk içindeki savaşın, kazananı olur muydu?

Gündüz Düşü Gülçin Özbek Kuyumcu Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu