E-Kitap

Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes- Kitabı PDF indir

Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Kleopatra size tapıyor,

Onu ufak görün, ona vurun,

Ve ona en kötü ne varsa onu yapın,

O size aittir. Onu böyle sevin.

Kleopatra yı görmek, sevmek ve ölmek!

Böyle bir şey bir erkek için en büyük servete, en büyük mutluluklara değerdi.

İşte bu yüzden, birçoğu onun kıymetli ve bir o kadar da tehlikeli olan geçici heveslerine kendini kaptırıyordu. Acaba onun sırrını görülmektedirmayı mı, onunla yeni şehvetler yaşamayı mı veya aslında onun gözdesi olmayı mı istiyorlardı? Belki de onun, kendilerini yaşadıkları hayattan kurtarmasını istiyorlardı?

Ne yazık! En azından şuana dek, hiçbiri böyle bir gün yaşamadı. Evet, yalnızca Eros dışında…

Gösterişli, davetkâr ve kibirli gibi gözükse de âşıklarını hayranlarından seçen güzel Kleopatra’nın, günün birinde kölelerinden birinin oğluna, Eros’a âşık olması ne kadar enteresantı.

Teninde hiçbir kusur olmadığı aşikârdır. Kleopatra çok gençti şiire, aşka ve şehvete düşkündü. Kleopatra, dostlarına ve kibar fahişelere akşam yemeği verdiği bir akşam…

Günahkar Kraliçe Kleopatra Gaston Vingennes-Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu