E-Kitap

Gözlük Koray Yersüren Kitabı PDF indir

Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Müzik dinler, söyleyemeyip ağzına mühürlediği sözcükleri parmak uçlarından bloguna aktarırdı. Yağmurlu bir günde söylenen bir ezginin ardına yaslanmış yorgun ruh ile o gün tanıştı. Ruhu kaybetmişti ama kalbi kazanmaya hazırdı.

Birçok insana göre, sıradan bir yaşamı vardı Ege’nin. Sosyalleşme adına yaptığı her şey elinde patlamış ve kendini birdenbire kaybedenlerin tarafında bulmuştu. Okulunda değişiklikları yüzünden sevilmeyen, dışlanan, alay edilen Gözlükün tekiydi. Arkadaşı yok muydu? Evet, bir tane vardı. Bu kadar melankoli insana zarar verir, diyerek başlayan, Sorma! Çarkıfelek izlerken bile ağlıyorum! ile devam eden bir internet arkadaşlığıydı onunki.

Bir yaz tatilinin başlangıcında, arkadaşlığı, umudu, âşık olmayı öğreneceği bir maceraya atıldığının farkında olmadan takıldı Tuğçe’nin peşine. Okulun yaz kampı, bununla birlikte tüm soru işaretlerini de getirdi. Aylardır internetten konuştuğu Heiley17 isimli aktif üyenin da aynı kampta olduğunu öğrendiğinde, kovalamaca ve oyunlar başlamış oldu.

Peki, Heiley17 kimdi ve neden saklanıyordu? Kalbi ejderhanın ateşinde mi atacak, yoksa kırgın bir yüreğe merhem mi olacaktı?

Ona yazmak, durduk yere gelen ağlama isteği gibiydi.

Gözlük Koray Yersüren Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu