E-Kitap

Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş Kitabı PDF indir

Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş PDF indirme linki ile Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş Kitap Özeti

“Buradaki işim bitti. Yıkılacak yeni duvarlar bulabilmek için artık uzaklara uçmalıyım.”

Durmadan başını belaya sokan Deniz, ailesinin de isteğiyle bir Öğrenci Değişim Programına katılır. Lakin bir yanlışlık sonucu kendisini Afrika’da bir kabilede bulur… Peki ya Deniz kabile yaşantısına uyum sağlayabilecek midir? Bu yolculuğun sonunda gerçekten bir değişim yaşayacak mıdır? Yoksa babasının anlattığı masalda geçen, yükseklerde kanat çırparak denizin ortasındaki duvarı görünmez kılan alaca kuş, Deniz’in yaşamına da mı konacaktır?

Bu yolculukla birlikte dostluğun, kardeşliğin, birlikte yaşamanın ve paylaşmanın önemini kavrayacak Deniz, bizi de gökkuşağının ardına; umuda ve sevgiye götürecek…

Göğü Yere İndirelim Özgür Balpınar Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu