E-Kitap

Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler Kitabı PDF indir

Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Ayrıca yazımızın detayında Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler PDF indirme linki ile Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler Kitabı Özeti

Herkesin korku dolu gözlerle baktığı, doğaüstü ırkların tümünün sonunu getireceğine inanılan Oliviana Hale, karşı karşıya geldiğı beklenmedik sürpriz sonucu duygu değişiminin kurbanı olur. Geçmişte ona yaşatılan her zulmün intikamını almak için harekete geçer.

Sevdiği kadını ne pahasına olursa olsun koruıııakla yükümlü olan Wılterfiın Lake, varlığının sebebi olarak gördüğü Olivia’yı kaybetmenin korkusunu iliklerine kadar hissederken, kötü taraf tüm gücüyle savaş çalışmalarına devam eder. Yeni bir türe ev sahipliği yapacak olan Mühürlenmiş Bedenler, kurt adamların büyüleyici dünyasıyla sarsılır.

Olivia ve Walter’ın seneler öncesinde başlamış olan aşkları, üçüncü bir kişi ile sarsılırken her şeyin üstesinden gelip bu labirentin duvarlarını kırabilecek midir?

Gigant Torunları – Mühürlenmiş Bedenler KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu