Gecikmeli Teslimiyet PDF

Gecikmeli Teslimiyet PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 248 sayfadan bir araya gelen Kişisel Gelişim Kitapları türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Gecikmeli Teslimiyet kitabının yazarı M. Barış Muslu. Ayrıca bu paylaşımımızda Gecikmeli Teslimiyet konusu ve Gecikmeli Teslimiyet yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Gecikmeli Teslimiyet PDF indirme linki ile Gecikmeli Teslimiyet kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Gecikmeli Teslimiyet Kitap Özeti

Gecikmeli Teslimiyet Kısa Özet

NeuroFormat 2.0… İyileşme mucizesinde bir üst sürüme geçiyoruz!

Sizi tebrik ederim! Sağlığınız, mutluluğunuz için güzel bir adım attınız.
Bu kitabı almak son haftalarda kendiniz için yaptığınız en iyi şey olabilir. Tüm kalbimle inanarak dile getiriyorum: Okumayı bitirdiğinizde artık başka bir yaşamınız olacak. Başka biri olacaksınız. Tamam, size evrenin sırrını vermeyeceğim. Açıkçası evrenin sırrına ben de ermiş değilim. Ama sağlıklı, mutlu bir varoluşun sırrını, bu kitapla ellerinize bırakacağım, garanti ederim!

NeuroFormat Sistemi’ni kullanan yüz binlerce okurum kronik hastalıklarını iyileştirdiler, fobilerini ve bağımlılıklarını yendiler, kilo poblemlerindan kurtuldular, bir çok ciddi rahatsızlığı alt ettiler. Bu güzel şeyler yaşanırken biz de ezber bozan gelişmelere şahit olduk!
NeuroFormat Sistemi adeta bir üst sürüme geçti! Bizim için mucize kelimesinin tanımı bile değişti. Hepsini anlatacağım…

Birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz! Bu yolculukta şimdiyi iyileştirmekle kalmayacak, adeta zaman makinesine atlayıp geçmişin konusunu da değiştireceğiz! İnanılmaz ama gerçek diyeceğiniz şeyler okumaya hazır mısınız?

Gecikmeli Teslimiyet KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın