Gece Gezginleri – Jacquelyn Frank Kitabı PDF indir

Gece Gezginleri – Jacquelyn Frank Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Jacquelyn Frank yazmış olduğu Gideon serisi ile heycan verici bir fantastik hikaye ortaya koymaktadır. Gideon Halkın en bilge şifacısıdır, herkez aracılığıyla üstün görülen Gideon kibar yaşamına devam ederken kötü kişiler hiçte boş durmaz ve dokunduğuna şehvet duygusu veren kötü ruh aracılığıyla dokunulunca Magdelegna ile istemediği kadar ileri gitmiş ve bundan dolayı kendisine sürgün cezası vermiştir. Lakin yine kötü ruhlar sahneye cıkmış ve toplumun Gideon’un yardımına ihtiyacı mevcuttur.

Gece Gezginleri Hakkında
Şifacı, genç bayanın bedenini çok iyi tanıyordu. Oysa tek istediği kalbiydi.

Gideon bin senedir şifa dağıtmış, toplumunın en yaşlı erkeği olarak bilgeliğiyle daima saygı görmüştür. Ama kutsal aylarda toplumunın üzerine çöken kuvvetli, ilkel tutkulara kendinin bile kapılabileceğinin farkındadır; dokuz sene önce iblis kralının kız kardeşi Magdelegna’ya tutkuyla dokunduğunda bu gerçek inkâr edilemez biçimde ortaya çıkmıştır. Kontrolünü kaybetmesiyle dehşete düşen Gideon, Magdelegna’yı arzusu ve öfkesiyle baş başa bırakıp kendisini sürgüne mahkûm etmiştir. Lakin ruh çağıranlar toplumunı tehdit eder ve Magdelegna nerdeyse onların kurbanı olurken Gideon diğer bir gerçekle yüzleşmek mecburiyetinde kalacaktır.

Güzel ve inatçı Magdelegna’yla kaderlerinde, tarih kadar derin ve eski bir aşkı paylaşmak olmasına karşın Gideon önce Legna’nın güvenini kazanmalı. Sonra da yaşamını kurtarmalıdır.
Gece Gezginleri Yorumlar
“Jacquelyn Frank’in Gece Gezginleri serisi insanı içerisine çeken alternatif bir dünyayı zengin ve lirik bir dille anlatıyor.”
-Linda Howard-

Duygusal olduğu kadar heyecan verici. Harika!
– Puplishere Wekly –

Gece Gezginleri – Jacquelyn Frank [PDF İNDİR]
Gece Gezginleri – Jacquelyn Frank [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Gece Gezginleri – Jacquelyn Frank KİTABI PDF İNDİR


Yorum yapın