Gabriel’in Cenneti – Sylvain Reynard Reynard Kitabı PDF indir

Gabriel’in Cenneti – Sylvain Reynard Reynard Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Uluslararası Çok Satanlar listesinden bir e kitap daha sizlerle. Öncelikle uyarmamız gerekir ki 18+ erotik bir e kitaptır.
Gabriel ve Julia içinde geçen tutkulu bir yaşam hikayesi. Birisi profesör diğeri halen öğrenci. Ve bu çiftin karanlık sırlarını görülmektedirmak isteyen eski düşmanlar. Soluk soluğa okuyacağınız gerilimi yüksek fantazisi hat safhada bir roman. Ikilin yen bir yaşam kurma karşılaşmasında ki karşılarına çıkan önüne geçeri aşma ve tökezleme hikayesi.

Gabriel’in Cenneti Hakkında
Gabriel’in Cehennemi ve Gabriel Arafta’nın global çok satan yazarı Sylvain Reynard’tan harika bir final.

Profesör Gabriel Emerson, sevgili Julia ile birlikte yeni yaşamına başlayabilmek için, Toronto Üniversitesi’ndeki görevini bırakmıştır. Birlikte her çeşit soruna karşı koyabileceklerine emindir. Ve baba olmak için de sabırsızdır.

Ama, öğrenci olmanın dayanılmaz stresi ile Julia’nın lisansüstü eğitimi, planlarını tehlikeye atmaktadır. Oxford Üniversitesi’nden akademik bir ders verme şansı verildiğinde; Bu araştırma sunumu sebebiyle önceleri Gabriel’in görüşleriyle çelişen bir durum yaşayıp yüz yüze gelirler. Lakin Julia’nın kendisinden emin ve dik duruşu bu meselenin üstesinden gelir. Ve Oxford’da geçmişlerinden birden fazla kişi yeniden yaşamlarında belirir; Julia’yı ufak düşürmeyi ve Gabriel’in karanlık sırlarından birini görülmektedirtmayı amacında olan eski bir düşman da buna dahildir.

Geri kalan karanlıkları ile yüzleşmek için Gabriel biyolojik ailesini daha ayrıntılı araştırmaya karar verir. Ayrıca kendisi, Julia’yla aile olma ümidi üzerine enteresan etkiler yaratacak bir dizi olayı da başlatmış olur.

Gabriel’in Cenneti – Sylvain Reynard Reynard [PDF İNDİR]
Gabriel’in Cenneti – Sylvain Reynard Reynard [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Gabriel’in Cenneti – Sylvain Reynard Reynard KİTABI PDF İNDİR

Yorum yapın