Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir

Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar PDF indirme linki ile Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar Kitap Özeti

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce metotlarıyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Lakin Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı neticesinde dünya âdeta bir cehenneme döner. En kıymetli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

Ed Resembool’a döner ve senelerdır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. Babası onu görmekten mutlu olmasına rağmen, Ed onları bırakıp gittiği için babasına karşı büyük bir öfke duyar. Lakin Ed’in babasına duyduğu bu yoğun öfke seneler önce teşebbüs ettikleri insan dönüşümü ile ilgili mühim bir gerçeği keşfetmelerini sağlar. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir.

Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe!

27 ciltlik maceranın 24. cildini okumaya hazır mısınız?

Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 24 Hiromu Arakawa Akıl Çelen Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın