E-Kitap

Evli Barklı Emma Chase Kitabı PDF indir

Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları Kitap Özeti

“Evli Barklı yine alabildiğine keyifli ve gülünç. Bu hepimizin istediği son.”

– Christina Lauren

Karmakarışık, Darmadağınık ve Sıkı Fıkı’nın New York Times çoksatan yazarı Emma Chase’in kaleminden çıkan ve seriyi finale bağlayan bu romanda, Drew ile Kate ulaşan düğünlerini sabırsızlıkla bekliyorlar fakat önlerinde atlatmaları gereken bir bekârlığa veda partisi var!

Hayatım boyunca hiçbir zaman evlilik hayalleri kurmadım. Ama Kate imkânsızı başardı ve beni değiştirdi. Sanırım önceden de tek kelimeyle harika olduğum hususunda siz de benim gibi düşünüyorsunuz, biliyorum… ama itiraf etmeliyim ki şimdi eskisinden bile iyiyim! Bugüne uzanan yolculukta ne badireler atlattık gerçi. Lakin Yunan trajedilerinde görülebilecek birden fazla engelle, türlü hatayla ve yanlış anlaşılmalarla uğraştık durduk. Lakin birbirimize duyduğumuz sonu gelmez arzu, sınır tanımaz hayranlık ve bitmek tükenmek bilmeyen aşkla bu zorlukları geride bırakmayı başardık. Bunlardan bahsetmişken, geçen hafta sonu yaşanan bazı beklenmedik gelişmeler bir sorun teşkil edebilirdi tabii. Bu… nasıl desem… geçmem gereken son sınav gibi bir şeydi. Aklınızdan ne geçtiğini biliyorum: Bu sefer ne yaptın Tanrı aşkına! Ama hemen köpürmeyin. Beni yargılamadan ve hadım edilmemi talep etmeden önce olup bitenleri bir dinleyin.

Şimdi hazırsanız çılgın bir yolculuğa çıkıyoruz. Zaten başka ne bekliyordunuz ki?

Evli Barklı Emma Chase Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu